Domácí tymiánová mast na bolavá bříška miminek

Před časem jsem viděla moc pěkný nápis na dupačkách pro mimčo. Stálo tam: 'When I am not happy, nobody is.' Což znamená něco jako: Když já nejsem spokojený, nikdo další není. Je to taková ta plíživě nevinná výhrůžka, na kterou nejde nereagovat, stejně jako nejde nereagovat na dětský pláč. Dává to smysl, dětský pláč je schválně tak nepříjemný, aby nás vyburcoval k akci. Dítě si totiž bez nás nepomůže a kdyby plakalo Mozarta, byla by to pro jeho potřeby  sebedestrukční tónina. Miminka pláčou z mnoha příčin a je na nás je vypátrat a odstraňovat. Samozřejmě příčiny, ne děti!
Pravda, ve 3 ráno má člověk jinou představu o tom, čím by rád vyplnil svůj čas, ale to už je úděl rodičů.
Když mimino bolí nafouklé bříško, tak je to těžké pro všechny a stejně jako trpí dítě, trpí všichni kolem. Pokud je něco, co může pomoc, tak to vyzkoušíme. Jedna z těch metod je tymiánová mast podle našich babiček. Rychlá, jednoduchá a 100% přírodní!Budete potřebovat:
3 lžíce sádla
3 lžíce tymiánu (sušený k dostání zde)

Do hrnce dejte bylinku a sádlo a nechte rozpustit.Udržujte zahřáté alespoň 20 min, pak nechte stát dalších 25 hodin v teple. Přelijte přes sítko a nechte ztuhnout.Trvanlivost masti je dle trvanlivosti použitého sádla. Používejte k masážím nafouklého bříška.


Kniha + 100 Kč
Objednejte si knihu a my vám k ní přidáme dárkový kupón na 100,- Kč!
Potřebujete k tomu další komentáře? Že ne? Tak odkaz je rovnou tady!
Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody, budete je milovat!

Komentáře