Domácí hůlkový difuzér pro lepší noční spánek kašlavců

Vánoce jsou fajn, dokud člověka nepřekvapí nějaký neduh. Svátky jsou symbolem přecitlivělosti na dokonalost. Všechno musí být dokonalé a pokud se něco nepovede, reakce nervové soustavy může být víc než dramatická. Já jsem na vánoční nedokonalosti zvyklá. Například na náš anuální pád stromečku. Letos jsem byla trochu zklamaná, poprvé se stalo, že nespadl ozdobený, takže mi to ani nestálo za foto. Jiná kapitola jsou dětské nemoci o Vánocích, které zkazí i tu nejlepší rybí polévku. Vzhledem k počtu našich dětí (4) je velmi nepravděpodobné, že by byly všechny zdravé. Naštěstí se žádné dráma nekonalo, jen pár probdělých nocí, ale to už holt k radostem rodičovství patří.
Proto bych ráda tímto pozdravila každého, kdo část Vánoc strávil na pohotovosti dětské nemocnice anebo kdekoli, kde by si nikdo z nás nepřál nebýt. Věřte, příště určitě bude líp!
A protože u nás se stále ještě kašle, posílám domácí difuzér s eukalyptem pro lepší spaní kašlalů. Difuzér je lahvička s vonnou esencí, do které jsou zavedeny bambusové tyčinky (nejsou to špejle), které mají ve svém středu dutinky, kterými rovnoměrně odvádějí léčivou vůni do vzduchu, který dýcháme. Tímto vzniká aromaterapeutické - voňavé prostředí, které léčí.
Budete potřebovat:
100ml rostlinného oleje - vhodný je slunečnicový, mandlový (seženete ve svém kredenci, anebo tady)
30 kapek éo Eukalypus (seženete tady)
pěknou sklenici na difuzér (například tady tuto)
bambusové tyčinky  (seženete tady)


Připravte si pomůcky.


Rostlinný olej nalijte do sklenice.


 Vkápněte éterický olej.


Do sklenky vložte babusové tyčinky a každý den je obraťte, ať se vůně Eukalyptu plynule dostává do vzduchu.


Když budete mít po 2 týdnech pocit, že vůně slábne, přikápněte více éterického oleje.


Kniha + 100,- Kč
Objednejte si knihu a my vám k ní přidáme dárkový kupón na 100,- Kč!
Potřebujete k tomu další komentáře? Že ne? Tak odkaz je rovnou tady!

http://www.essential.cz/www-essential-cz/eshop/36-1-KNIHA-Delame-si-to-doma-samiLíbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody, budete je milovat!

Komentáře