Domácí zázračně hojivý levandulový sprej s aloe vera


Posledních pár dní bylo fakt supr! V koupelně nám spadlo zrcadlo, vytopila jsem svůj letitý milovaný mobil mlíkem a pak ho blbec zapla, uřízla jsem si kus prstu, na kole spadla jeden den na levý bok, druhý den, za jízdy, na druhý bok. V podobně dobité situaci je i nejstarší dcera, která po posledním táboře vypadá jako kdybysme ji pro zábavu řezali zahradním kultivátorem.. Jestli mě něco zachránilo, tak je to voňavý dezinfekční extrakt z myrhy, na který nedám dopustit a aktuálně miluju ho snad ještě víc než čokoládu. Co se týče vymývání ran jsem po tomto létě profík. To se nabouráte, pak se musíte dopravit domů, vymýt štěrk z ran nejlépe olivovým mýdlem, pak vydezinfikovat, pokud se jedná o dítě, je potřeba obě fáze ošetřovaného fixovat přikleknutím. Následuje fáze hojení, při které je nejlepší, když se s inkriminovaným místem nic nedělá, čemuž se, pokud jste normální člověk, vyhnout nejde. Odřenina - biftek se pak stane magnetem, který přitahuje všechno a všechny. Pokud do vás má někdo drbnout, nebo se máte do něčeho drbnout, bude to vždycky 'tam'.
Urychlit hojení je v tomto případě něco, co vám zachrání nejden nerv. Na rány dáváme aloe vera, zázračnou léčivku - hojivku, která kůži dá dohromady s turbo rychlostí. Její výroba je jednoduchá a ryze přírodní. Aplikace na kůži nijak neštípe, nepálí, nebolí a hlavně bezprecedentně (miluju to slovo a nikam jinak se nehodilo) funguje. Tak pojďme na to!Budete potřebovat:
100ml květinové levandulové vody tzv. hydrolát (ten si můžete buď celkem jednoduše vyrobit anebo koupit)
5g koncentrátu Aloe Vera (koupit se dá zde, anebo se dá získat přímo z rostliny Aloe Vera)
sprejovou lahvičku (k dostání tady, nebo zkuste nějakou recyklovat)

Balíček od balíků z venkova!
Chcete si zjednodušit život? Pořiďte si hotový balíček na výrobu domácí přírodní kosmetiky a lékárny přímo tady.


Odlijte si asi 50ml hotového hydrolátu a vsypte do něj aloe vera koncentrát.


Rozmíchejte, nechte rozpustit, chvíli to trvá, ale žmolky tam nechcete..


Dolijte zbytkem levandulové vody a přelijte do sprejovky.


Používejte na rány pro urychelní hojení. Nechte uschnout. Aplikujte opakovaně. Trvanlivost výsledného produktu je shodná s dobou spotřeby použitých surovin.Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody, budete je milovat!
http://www.home-made.cz/2016/08/domaci-alpecin-kofeinovy-sampon-proti.htmlK dnešnímu dni se prodalo už 15,828 knížek Děláme si to doma sami. A to není malé číslo, i když by se to mohlo pohledem Hrušky zdát!
Slavíme! Se totiž něco povedlo!
 
A proto teď: kniha + 100,- Kč + doprava zdarma!
http://www.essential.cz/www-essential-cz/eshop/36-1-KNIHA-Delame-si-to-doma-sami


Co takhle si udělat ještě něco dalšího?
 Viděli jste seriál receptů na Stream.cz? Tady máte další recept. Domácí krém na opalování SPF30:
Recept na něj, najdete tady.

https://www.stream.cz/homemade/10006082-krem-na-opalovaniKomentáře