Domácí ochranný perlový lesk na rty s lanolinem


Mám už týden takovou malou novinku, přírůstek do naší home-made rodiny. Vlastní kanál na youtube a na něm už první video. Shodou okolností je to první video právě na tento recept. Mám z něj radost. Jak z receptu, tak z kanálu, tak z videa. Na youtube jsme nová a teprve se rozkoukávám. Co ale vím je, že dobrý nápad je kliknout na tlačítko pod videem 'odebírat' a to ze tří důvodů. Pro vás, že vám neunikne žádný další video recept. Pro ostatní, že se jim bude lépe vyhledávat recept v prohlížeči. A pro mě, že vím, že tam na druhém konci někdo je, koukne na to a má z toho užitek.
Tak prosím, sdílejte, odebírejte. Už dnes k lesku na rty přibude detoxikační jemný šampon z růžových kvítků. Také jednoduchý recept, za minutu hotový! :-)
Tenhle ochranný lesk je lehký jako facka a myslím, že se může stát mimo jiné krásným originálním dárkem pro někoho, koho máte rádi (a je to žena). Připravila jsme ho i do balíčku, který je takový pěkný dárkový, takže předčasné vánoční shánění může začít úplně bez stresu. Recept najdete na youtube a popis dávám i zde. Tak ať se povede a dělá radost!Budete potřebovat:
30ml lanolinu (seženete zde)
10ml jojobového oleje (seženete zde)
10ml ricinového oleje (seženete zde)
špetku perlového pigmentu bronz (seženete zde)
transparentní kelímky na lesk (seženete tady)

Balíček od balíků z venkova!
Chcete si zjednodušit život? Pořiďte si hotový balíček na výrobu domácí přírodní kosmetiky a lékárny přímo tady.
Do misky přemístěte lanolin.


K němu přilijte jojobový a ricinový olej.Všechny tři suroviny nechte rozpustit ve vodní lázni. Pak přidejte špetku pigmentu. Čím víc ho dáte, tím sytější lesk budete mít. Je lepší začít opatrně a pak přidávat.Přelijte do kosmetického kelímku na lesk. Na toto množství budete potřebovat 3.Doba spotřeby je dle trvanlivosti použitých surovin, respektive té nejkratší. Celý video recept najdete tady.


Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody, budete je milovat!
http://www.home-made.cz/2016/08/domaci-alpecin-kofeinovy-sampon-proti.htmlK dnešnímu dni se prodalo už 15,828 knížek Děláme si to doma sami. A to není malé číslo, i když by se to mohlo pohledem Hrušky zdát!
Slavíme! Se totiž něco povedlo!
 
A proto teď: kniha + 100,- Kč + doprava zdarma!
http://www.essential.cz/www-essential-cz/eshop/36-1-KNIHA-Delame-si-to-doma-samiKomentáře

  1. Díky za tip. Už je čas myslet na ty svátky na V a přijít s vlastnoručně vyrobeným kouskem.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně tak.. člověk už kolikrát neví, co vymyslet :-)

      Vymazat

Okomentovat

Diky! :)